HAKKIMIZDA

Ege'nin kuzeyinde kalan bu muhteşem doğada yaşamak, hayat kalitemizi yükseltmek, üretmek ve geçimimizi sağlamak amacıyla işletmeye başlamış olduğumuz Gargara'da kamp severlere bir dostlarını veya aileden birilerini ziyarete gelmiş gibi hissedebilecekleri sıcak ve doğal bir yaşam alanı oluşturmaya çalışıyoruz. Yapılan her şeyi doğanın özüne sadık kalarak, doğaya ve hayvanlara saygılı bir biçimde planlıyoruz.

Gargara Kamp'ın bitki örtüsü çoğunlukta zeytin, incir ve nar ağaçlarından oluşmaktadır. Kampımızda 4 adet Çadır Ev, 3 adet Asma çadır ayrıca karavanı ve çadırıyla gelen kampçılar için kamp alanı bulunmaktadır.

Gargara Plajda Kuzey Ege'nin tertemiz kristal berraklığındaki suları sizi denize çağırır. Ahşaptan el yapımı şezlonglar ve hasır şemsiyeler doğanın estetiğini bozmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Gargara Terasda Cunda ve Midilli Adları manzarası eşliğinde yemeğin tadını çıkarıp sonrasında sedirlerde sohbet edebilirsiniz. İsterseniz tavla, dama, satranç, jenga, dart, badminton gibi oyunlarla zamanı eğlenceye dönüştürebilir, ya da dizüstü bilgisayarınızla kablosuz internet yararlanarak sosyal medya ve gündemi takip edebilirsiniz.

Gargara mutfakta kendi yetiştirdiğimiz ürünleri veya bölgenin özenle seçilmiş doğal ve taze ürünlerini kullanıyoruz. Kendi ürettiğimiz hafif ve meyvemsi lezzetli doğal zeytinyağı, zeytin, ve gene kendi ürettiğimiz reçeller, kaz dağlarının doğal çiçek balı, yöresel üretim doğal süt ürünleri, bahçemizde yetiştirdiğimiz doğal sebzeler ve gene yörenin taze balıkları mutfağımızın önemli lezzetleri arasındadır.

Kendinize zaman ayırıp Gargara'ya gelerek şehrin gürültüsünden ve alışkanlıklarından uzaklaşıp Doğada olmanın güzelliğini yaşayabilirsiniz, bunun için biz Gargara'dayız ve sizleri ağırlamayı bekliyoruz.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry