İLETİŞİME GEÇİN Tel : +90 286 752 58 57 GSM : +90 532 223 21 20
E-posta : iletisim@gargarakamp.com

İLETİŞİM
KONUM VE ULAŞIM
Genel Bilgi Gargara; Kaz Dağları, Assos, Küçükkuyu bölgelerine yakın olup, Küçükkuyu - Assos Yolu üzeri 7. km’de Arıklı Köyü Altı Mevkiinde ve Çanakkale’ye 80 km, Truva’ya 60 km, Assos’a 17 km, Küçükkuyu’ya 7 km mesafededir.
Yol Tarifi - İstanbul Çanakkale Üzerinden; İzmir yolunu takip edip önce Ezine’yi, daha sonra Ayvacık’ı geçerek, Ayvacık sapağından 10 km sonra gelen Arıklı Köyü sapağından girmelisiniz. 10 km devam edip, sahile varınca sağa dönerek 250 metre sonra Gargara’ya ulaşabilirsiniz. Bandırma üzerinden Feribot ile; Yenikapı – Bandırma feribotunu kullanarak Bandırma’ya kadar gelebilirsiniz. Bandırma üzerinden Susurluk – Balıkesir yolunu takip ederek Edremit’e ulaşabilir, Edremit’ten Çanakkale yönüne devam edip Akçay, Altınoluk ve Küçükkuyu’yu geçtikten sonra Assos yoluna girip 7 km devam ederek Gargara’ya ulaşabilirsiniz. Yalova üzerinden ; Topçular Yalova arabalı vapuruyla Yalova’ya ulaştıktan sonra Bursa üzerinden Susurluk – Balıkesir yolunu takip ederek Edremit’e ulaşabilirsiniz. Edremit’ten Çanakkale yönüne devam edip Akçay, Altınoluk ve Küçükkuyu’yu geçtikten sonra Assos yoluna girip 7 km devam ederek Gargara’ya ulaşabilirsiniz.
Yol Tarifi - İzmir Menemen, Aliağa, Dikili yolunu takip ederek Ayvalık ve Burhaniye’yi geçip Edremit’e ulaşabilirsiniz. Edremit’ten Çanakkale yönüne devam edip Akçay, Altınoluk ve Küçükkuyu’yu geçtikten sonra Assos yoluna girip 7 km devam ederek Gargara’ya ulaşabilirsiniz.
Yol Tarifi - Ankara Eskişehir, Bursa üzerinden Susurluk – Balıkesir yolunu takip ederek Edremit’e ulaşabilirsiniz. Edremit’ten Çanakkale yönüne devam edip Akçay, Altınoluk ve Küçükkuyu’yu geçtikten sonra Assos yoluna girip 7 km devam ederek Gargara’ya ulaşabilirsiniz.
Otobüs İle Bulunduğunuz şehirden Küçükkuyu’ya sefer düzenleyen herhangi bir otobüs firmasıyla (Kamil Koç, Ulusoy, Metro, Truva vb.) Küçükkuyu Otogar’a gelip, taksi veya Küçükkuyu – Assos minibüsünü kullanarak Gargara’ya ulaşabilirsiniz.

“Sayfanın üst kısmındaki haritaya tıklayarak Google Maps’de konumu görebilir ve istediğiniz bölgeden yol tarifi alabilirsiniz.”